Termografia, to nowoczesna technika, która dzięki wykorzystaniu zjawiska promieniowania cieplnego, pozwala na diagnostykę cieplną każdego obiektu.  W dzisiejszych czasach na każdym kroku poszukujemy oszczędności. Dzięki usłudze termowizji każdy właściciel budynku/ lokalu może w szybki sposób uzyskać informację o jego właściwościach termicznych, o jakości zastosowanej izolacji, mostkach cieplnych, przeciekach wodnych, lub uszkodzeniach w przegrodach badanego obiektu.
Analiza termograficzna obiektu pozwala na zidentyfikowanie wszelkich nieszczelności i wskazanie wrażliwych miejsc. Można w ten sposób sprawdzić np.; szczelność stolarki okiennej, przewodów kominowych, izolacji termicznej budynku, czy zlokalizować grzejące się przewody elektryczne. Jest to również prosty i tani sposób na ergonomiczne zaplanowanie termomodernizacji obiektu lub ocenę poprawności właśnie wykonanego remontu. Zdjęcia dołączone do dokumentacji mogą być pomocne dla właściciela lokalu, który dochodzi swoich praw wobec nierzetelnych wykonawców usług budowlanych, czy remontowych.
Przede wszystkim jednak termowizja daje wiedzę dotyczącą jakości wykonania i komfortu użytkowania danego lokalu.
Korzystając z usług naszej firmy otrzymają Państwo dokumentację zawierającą zdjęcia z termografii obiektu wraz z ich opisem i analizą termogramu. Na życzenie otrzymacie Państwo propozycję rozwiązania dla wykrytych w trakcie badania anomalii oraz przykładowy kosztorys prac remontowych.
Więcej informacji na stronie Audyt Energetyczny
Zamawiając usługę prosimy o kontakt z naszym biurem lub wypełnienie formularza zapytania ofertowego.